• Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

www.paralel.cz         atelier@paralel.cz          Vavrečkova 5262 - budova 23, 760 01 Zlín

Nová kancelář - Zlín

Přemístili jsme naší kancelář do Zlína. Najdete nás v budově 23 (Technologické Inovační Centrum) v areálu bývalé Baťovy továrny, v těsném sousedství Baťova mrakodrapu (budova 21). Stálé působíme také v Brně, Třinci a okolí. Rádi za Vámi dojedeme na jednání nebo Vás uvítáme v našich nových prostorách.

Vernisáž a diskuze - Revitalizace nábřeží řeky Moravy

S celým týmem jsme se zúčastnili vernisáže soutěže „Revitalizace nábřeží řeky Moravy“ (Uherské Hradiště) a následné diskuze oceněných týmů se zástupci města. Držíme městu palce, aby vše nezůstalo jen na papíře a vedlo k reálnému zlepšení stavu nábřeží.

Náš soutěžní návrh „Revitalizace nábřeží řeky Moravy“ (Uherské Hradiště) dostal zvláštní ocenění (od

Děkujeme za skvělou spolupráci Tana Sojakova a Vladimír Schmid. Přijďte se podívat na výstavu soutěžních návrhu, Jezuitská kolej v Uherském Hradišti (7.6- 6.9.2018, vernisáž 7. června od 16:00) Na výsledky a náhledy soutěžních návrhu se můžete podívat na webu města: http://www.mesto-uh.cz/nabrezi-vysledky Hodnocení našeho návrhu porotou: Návrh respektuje prostor řeky a přírodě blízký charakter bermy. Kladně je hodnocen návrh lávky, včetně prostorů pro zastavení na obou jejích koncích. Velmi dobře je řešen jak celý areál Koruny a Slováckého divadla na levém břehu, tak ostroh u Rybařen na pravém břehu. Pozitivně hodnoceny jsou i navržené dostavby areálů směrem k řece, včetně řešení areálu Povo
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now