• Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

www.paralel.cz         atelier@paralel.cz          Vavrečkova 5262 - budova 23, 760 01 Zlín

September 25, 2018

ZAMĚSTNÁNÍ | Architekt / projektant – Zlín

Hledáme posilu do týmu. Ateliér paralel (www.paralel.cz) hledá architekty a stavební inženýry (případně schopné studenty), spolupráce na všech stupních projektu, od studie až po realizaci. Požadujeme znalost AutoCAD, sketchup,...

July 18, 2018

Přijďte si pochutnat na výborném veganském jídle do bistra Ovegano na brněnské Tržnici na Zelném trhu, které dle našeho návrhu zrealizoval vlastnoručně jeho provozovatel.

June 28, 2018

Přemístili jsme naší kancelář do Zlína. Najdete nás v budově 23 (Technologické Inovační Centrum) v areálu bývalé Baťovy továrny, v těsném sousedství Baťova mrakodrapu (budova 21). Stálé působíme také v Brně, Třinci a okolí. Rádi za Vámi dojedeme na jednání nebo Vás uví...

June 18, 2018

S celým týmem jsme se zúčastnili vernisáže soutěže „Revitalizace nábřeží řeky Moravy“ (Uherské Hradiště) a následné diskuze oceněných týmů se zástupci města. Držíme městu palce, aby vše nezůstalo jen na papíře a vedlo k reálnému zlepšení stavu nábřeží.

June 5, 2018

Děkujeme za skvělou spolupráci Tana Sojakova a Vladimír Schmid. Přijďte se podívat na výstavu soutěžních návrhu, Jezuitská kolej v Uherském Hradišti (7.6- 6.9.2018, vernisáž 7. června od 16:00)

Na výsledky a náhledy soutěžních návrhu se můžete podívat na webu města:

http...

April 3, 2018

Projekt Revitalizace středu obce Bílovice nad Svitavou, jehož spoluautorkou je Denisa, získal Cenu Klubu Za starou Prahu. Video o ocenění projektu jste mohli vidět v České televizi a stálé je k zhlédnutí na webu ČT. Další informace si můžete přečíst v článcích na novin...

December 3, 2017

Revitalizace středu obce Bílovice nad Svitavou, jehož spoluautorkou je Denisa, byla oceněna čestným uznáním GRAND PRIX ARCHITEKTŮ 2017. Hodnocení projektu, jak je citováno na webu Obce architektů:

Revitalizace středu obce Bílovice nad Svitavou – Ilustrativní příklad toh...

December 2, 2017

Denisa se s týmem P.P. Architects zúčastnila galavečeru ČESKÉ CENY ZA ARCHITEKTURU 2017. Na tuto cenu byl nominován projekt Revitalizace středu obce Bílovice nad Svitavou, jehož spoluautorkou je Denisa.

November 17, 2017

Rekonstrukce a dostavba rodinného domu v Brně Černých Polích pokračuje.

October 26, 2017

Stavba rodinného domu v Bratřejově pokračuje.

October 12, 2017

Přečtěte si článek na webu eHutnik nebo v tištěné podobě Hutniku

July 18, 2017

Stavba rodinného domu v Zádveřicích pokračuje.

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now